مقالات

سنگ فرگاه(تیم حفظ)

فروشگاه سنگ ما

پکیج های آموزشی ما

دفتر شوروم مرکزی

ین پروژه به ابعاد ۲۰ متر در ارتفاع ۱۲ متر با سازه کاملا مستقل و نمایی بسیار حجیم از صفر تا صد با استفاده از محصولات اختراع و تولید شده توسط مهندس فرگاه (موسس کارخانه) طراحی و ساخته شده است، این پروژه نمایشی است از قدرت  طراحی نما، طراحی محصول، دانش تولید و متریال انحصاری، دانش طراحی سازه و اجرا، اعتبار و تکنولوژی.

محصولات اختراع شده سنگی ما با فرمولاسیون انحصاری و تکنولوژی بروز  وارد ایران شده و بصورت بومی سازی در حال تولید است و معماران میتوانند به کمک این پازل ها نما های مدرن و کلاسیک را بسازند…

پروژه های آماده ساخت

پشتیبانی

پشتیبانی فرگاه دیزاین

فرگاه دیزاین

مهمترین   بخش:  خیلی ها زیبا ترین طرح ها رو دارند ولی آیا  طرحشان اجرا میشود؟  سیستم نقشه های اجرایی و پشتیبانی و روش اجرا در فرگاه دیزاین کاملا مهندسی شده    و منحصر بفرد است   یعنی هر طرحی که میدهیم با دقت میلیمتر اجرا میشود  .

به نقشه بالا دقت کنید ! نقشه شو روم کارخانه  است که دقیقا  طبق طرح  اجرا شده است  ! پس ما شعار  نمیدهیم هر طرحی که از  طرف ما به شما ارائه میشود    دقیقا همان اجرا خواهد شد.

پشتیبانی  نصب و اجرا  :  به صورت تصویری و آنلاین پشتیبانی نصب  و اجرا داریم ، طی این سالها  ارتباط با سنگکار و جوشکار  را  به نحوی آسان کردیم که با دیدن یک فیلم  ساده ساخت  پروژه شما را  شروع میکنند.

کافی است در سایت ثبت نام کنید و در بخش پشتیبانی یا پیام رسان ها برای ما لحظه ای گزارش بفرستید .

تجربه یا  آشنایی   ندارید؟ :  حتی اگر هیچ اطلاعاتی در طراحی ، ساخت ، اجرای آهن کشی و سنگکاری نداشته باشید ما از صفر تا صد تا انتهای پروژه کنار شما هستیم

فروشگاه سنگ ما

پکیج های آموزشی ما

پروژه های آماده ساخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید